Стратегічні ігри

Якщо ви стоїте перед необхідністю провести виборчу кампанію, розробити й апробувати переможну виборчу, комерційну чи маркетингову стратегію, реорганізувати компанію, політичну партію чи виборчий штаб, оновити та навчити кадровий склад, Стратегічна баталіка – ефективний інструмент для вирішення перелічених вище завдань.

У Баталіки – двоє батьків. Передусім – це організаційно-діяльнісні ігри (ОДІ), на яких ми бували в учнів радянського філософа та методолога, засновника Московського методологічного гуртка Георгія Щедровицького. Один із послідовників Щедровицького, політтехнолог і методолог Олександр Якович Коротенко додав до проведення ОДІ елементи командно-штабних ігор (КШІ), які проводять різні армії.

КШІ – вид стратегічних навчань, у яких беруть участь командири (начальники) і штаби формувань різних видів і рівнів. Під час КШІ командири та штаби імітують ведення військових (бойових) дій очолюваними ними формуваннями, відзначаючи умовне переміщення підрозділів, частин, з’єднань і об’єднань на географічних картах і схемах. Такі ігри точно моделюють військову ситуацію, бойові можливості військ і командирів.

На симбіозі цих двох підходів наша агенція апробувала організаційно-діяльнісну гру, яку ми називаємо – Стратегічна баталіка.

Послуги:

  • Генерування ідей для розроблення стратегій, алгоритмів дій, концепцій
  • Апробація, виявлення недоліків і коригування стратегій
  • Кадровий перегляд, формування команди
  • Моделювання роботи стратегії у режимі завоювання електорату та конкурентної боротьби
  • Прогнозування результатів
  • Навчання персоналу, зміцнення корпоративної культури тощо