Політичне консультування

Сила політика – у кількості прихильників, у його змістовності, переконливій політичній позиції та чіткому позиціонуванні. Ми допомагаємо політикам зміцнити позиції та збільшити кількість прихильників.

Що однозначніше позиціонування політика, то впевненіший та переконливіший вигляд він має. Ми виявляємо основні якості політика, розробляємо на їх основі стратегічний образ і відповідне позиціонування. Доносимо цей образ до виборців через найбільш ефективні канали комунікації, закріплюючи його в суспільній свідомості >>

Лобізм та адвокація

У двері влади раз по раз стукають багато громадських ініціативних груп та організацій із метою донести свою концепцію і заручитися підтримкою держави. Багато таких концепцій насправді доволі розумні та могли би піти на суттєву користь країні. Проте якщо певна громадська ініціатива і доходить до президента, парламенту або профільних міністерств – вона може бути тихо похована у високих кабінетах.

Шанси суспільства бути почутими владою практично дорівнюють нулю.

Наша команда професійних лобістів та спеціалістів з адвокації готові простягти руку допомоги громадськості >>

Виборчі кампанії

Наше агентство має найбільший у країні досвід організації та проведення виборчих кампаній будь-якого рівня – від регіонального до загальнонаціонального. Сьогодні в активі агенції – понад 80 виборчих кампаній: як в Україні, так і за її межами.

У проведенні виборчих кампаній ми використовуємо комплексний підхід. Залежно від рівня кампанії, ресурсних можливостей замовника, образу та позиціонування політика чи політичної сили ми задіюємо різні інструменти агітаційної роботи – від новітніх технологій до класичної «польової» мережі >>

Репутаційний менеджмент

Будь-яка політична кар’єра ґрунтується на довірі прихильників і виборців. А будь-яка довіра вибудовується на ясному та чіткому розумінні тієї персони, кому ця довіра призначається.

Без правильної побудови образу, системної роботи над репутацією та грамотного управління нею, без протидії інформаційним атакам конкурентів і ворогів – неможливо вибудувати успішну політичну та бізнес-кар’єру >>

Управління кризами

Криза – невід’ємна частина розвитку будь-якої бізнес-компанії. Криза може бути як зовнішньою, так і внутрішньою. Вона матиме негативні наслідки для компанії, якщо керівництво не має чіткого плану дій, як реагувати на кризову ситуацію та як її подолати.

Причиною кризи можуть бути:

• Тиск із боку влади та правоохоронних органів на бізнес
• Негативний вплив із боку громадських організацій
• Репутаційна атака з боку конкурентів
• Спроби рейдерських захоплень
• Внутрішні конфлікти на підприємстві та саботаж працівників тощо >>

Стратегічні ігри

Якщо ви стоїте перед необхідністю провести виборчу кампанію, розробити й апробувати переможну виборчу, комерційну чи маркетингову стратегію, реорганізувати компанію, політичну партію чи виборчий штаб, оновити та навчити кадровий склад, Стратегічна баталіка – ефективний інструмент для вирішення перелічених вище завдань.

У Баталіки – двоє батьків. Передусім – це організаційно-діяльнісні ігри (ОДІ), на яких ми бували в учнів радянського філософа та методолога, засновника Московського методологічного гуртка Георгія Щедровицького. Один із послідовників Щедровицького, політтехнолог і методолог Олександр Якович Коротенко додав до проведення ОДІ елементи командно-штабних ігор (КШІ), які проводять різні армії >>